UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to jeszcze czekamy na wypowiedź specjalisty, tego od kaczego dołu, populizmu, socjotechniki. .. .no, trefniś, dawaj. .. .
piekarczyk11
No to jeszcze czekamy na wypowiedź specjalisty, tego od kaczego dołu, populizmu, socjotechniki. .. .no, trefniś, dawaj. .. .
piekarczyk11