UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to jeszcze czekamy na wypowiedź specjalisty, tego od kaczego dołu, populizmu, socjotechniki. .. .no, trefniś, dawaj. .. .

piekarczyk11

Anuluj