47
03.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Węgiel, za który już zapłaciliśmy, powinniśmy sprowadzić do kraju
BBBaaa (2022.03.05)
Ciekawe. O ile pamietam, to Polska nie sporowadza putinowskiego wegla - Matolusz tak zawsze mowil; )Tyle "czarnego zlota"przeciez mamy.
swoj (2022.03.05)

info

2  
  1
@Np. - tak tak to się nazywa polaczkowo, unia zbawca polaków, mój brat rusek co mnie zastrzeli i pisowskie cwaniaki i natychmiast wprowadzić euro w polsce :D przecież wy nie rozumiecie co się wokół was dzieje co za bieda mentalna :D no cóż. .. ..
Prl 2.0+ (2022.03.06)
to k. .. .. jakieś jaja ????
POLAK 44 (2022.03.06)

info

1  
  0
to idź do pracy to będziesz mieć na paliwo i po 10 zł a co do fajek to przestań ćpać !!!!!
POLAK 44 (2022.03.06)
To nie państwo polskie sprowadza węgiel tylko osoba prywatna
MO (2022.03.07)

info

2  
  1
Kłamca w jednym miał rację że polacy zap. .. .. za miskę ryżu
(2022.03.07)

info

2  
  0