Wybrany wątek opinii

Czysta komedia. Dalej kupuja węgiel od ruskich. A dookoła non sto trąbią o restrykcjach i zrywaniu umów.
(2022.03.03)
komedia to mało powiedziane, jakiś idiota wymyślił że do kanistra nie mozna zalac paliwa, chciałem kupić paliwo do piły 5 l i nie da rady bo jakis zapewne przypomniał sobie czasy komuny i zabronił robić zapasy no istny debilizm.
brak słów (2022.03.03)
Węgiel, za który już zapłaciliśmy, powinniśmy sprowadzić do kraju
BBBaaa (2022.03.05)
Powrót do komentarzy