Wybrany wątek opinii
Czysta komedia. Dalej kupuja węgiel od ruskich. A dookoła non sto trąbią o restrykcjach i zrywaniu umów.
Do moderacji
Odpowiedz
14
9
komedia to mało powiedziane, jakiś idiota wymyślił że do kanistra nie mozna zalac paliwa, chciałem kupić paliwo do piły 5 l i nie da rady bo jakis zapewne przypomniał sobie czasy komuny i zabronił robić zapasy no istny debilizm.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Węgiel, za który już zapłaciliśmy, powinniśmy sprowadzić do kraju
Do moderacji
Odpowiedz
3
0