Wybrany wątek opinii

paczka ruskich fajek po 10 Ziko, a benzyna po 4,50.i bardzo dobrze. biednych polaków nie stać na drogi towar. granice mają być otwarte, jak są teraz.
(2022.03.03)
"biednych polaków". W/g rosyjskiej gramatyki o innych nacjach pisze się poczynając od małej litery. Nie mogą Was nauczyć, że w Polsce jest inaczej?
(2022.03.03)
Pisze się małą literą. !!!!!
BBBaaa (2022.03.05)
to idź do pracy to będziesz mieć na paliwo i po 10 zł a co do fajek to przestań ćpać !!!!!
POLAK 44 (2022.03.06)
Powrót do komentarzy