UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Np. - tak tak to się nazywa polaczkowo, unia zbawca polaków, mój brat rusek co mnie zastrzeli i pisowskie cwaniaki i natychmiast wprowadzić euro w polsce :D przecież wy nie rozumiecie co się wokół was dzieje co za bieda mentalna :D no cóż. .. ..
Prl 2.0+