UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe. O ile pamietam, to Polska nie sporowadza putinowskiego wegla - Matolusz tak zawsze mowil; )Tyle "czarnego zlota"przeciez mamy.

swoj

Anuluj