UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe. O ile pamietam, to Polska nie sporowadza putinowskiego wegla - Matolusz tak zawsze mowil; )Tyle "czarnego zlota"przeciez mamy.
swoj
Ciekawe. O ile pamietam, to Polska nie sporowadza putinowskiego wegla - Matolusz tak zawsze mowil; )Tyle "czarnego zlota"przeciez mamy.
swoj