47
03.03.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po prostu, przestać płacić za surowce, a zamawiać i odbierać, aż sami przestaną je wysyłać. Wykończyć ich gospodarczo jak najbardziej się da. Już chodzą słuchy, iż rosyjski miliarder w USA wyznaczył nagrodę milion zielonych za głowę swego przywódcy.
(2022.03.03)

info

7  
  1
tacy są Polacy, dużo kraczą, a mało robią Liczy się kasa Żenada
10123 (2022.03.03)

info

1  
  4
A kary za zerwanie kontrakty, TO KTO ZAPŁACI !!! Tylko decyzja całej UE jest potrzebna. To gwarantuje, że nikt się nie odważy dochodzić w Sądach Europejskiej poniesionych strat.
Kondek (2022.03.03)
pod koniec lat 90 Elbląska firma Halex sprowadzała węgiel ok1,7 miliona ton rocznie i była wielka afera a teraz sprowadzają 10 milionów ton i jest dobrze, dziwny jest ten kraj. .. ..
(2022.03.03)

info

3  
  4
Przed wojną też był wyngiel.
(2022.03.03)

info

0  
  1
przecież POlacy to przygłupy czego wy nie rozumiecie? opodatkowali węgiel tak że nie opłaca się go kopać na śląsku + regulacje unijne = bardzo drogi węgiel i likwidacja powiązanego przemysłu, opłaca się australi czy rosji bo tam nie ma takich tępych regulacji i takich podatków i węgiel jest tani być może POOOlacy zwolnili ten węgiel z podatków bo. .. mogą, a swojego już nie :D polska to zakład psychiatryczny, po za tym złe elektrownie węglowe to bajka dla frajerów to nie jest 1976 rok gdzie kominy kopcą na czarno bo mogą, teraz jest inna technologia i filtry itd, po za tym z węgla można zrobić benzynę syntetyczną za ok 3.50 za litr na stacji lub go zgazować tylko po co? jak zagranica zabrania a rząd się słucha bo musi no to jest jak jest czyli wiadomo fajnie
PRL 2.0 (2022.03.04)
@PRL 2.0 - Żeby nie Unia, twój brat rusek, zastrzelił by Cie już gdzieś w rowie - bo już mu potrzebny nie byłbyś. A Wy PISowskie cwaniaki! Natychmiast zacząć wprowadzać EURO w Polsce!.
Np. (2022.03.04)
Premier Mateusz zdaje się wyżej cenić Ukrainę niż Polskę i Polaków. To człowiek, który nie ma pojęcia o tym, że swoimi światłymi apelami rujnuje polską gospodarkę a czy pomoże nimi Ukrainie to dopiero czas pokaże. Wowka Putin postawił się pod ścianą. Jeśli nie zwycięży to poniesie epicką klęskę, która nie tylko pozbawi go władzy ale też zepchnie, pytanie brzmi do ciurmy, czy do grobu. Jedyna nadzieja w Rosjanach, że pozwolą mu odejść nieomal samotnie.
GłębokaMyśl (2022.03.04)
A do Elblaga barki z węglem płyną każda po 800 ton
korona (2022.03.04)

info

0  
  0
Pisze się małą literą. !!!!!
BBBaaa (2022.03.05)