Wybrany wątek opinii

przecież POlacy to przygłupy czego wy nie rozumiecie? opodatkowali węgiel tak że nie opłaca się go kopać na śląsku + regulacje unijne = bardzo drogi węgiel i likwidacja powiązanego przemysłu, opłaca się australi czy rosji bo tam nie ma takich tępych regulacji i takich podatków i węgiel jest tani być może POOOlacy zwolnili ten węgiel z podatków bo. .. mogą, a swojego już nie :D polska to zakład psychiatryczny, po za tym złe elektrownie węglowe to bajka dla frajerów to nie jest 1976 rok gdzie kominy kopcą na czarno bo mogą, teraz jest inna technologia i filtry itd, po za tym z węgla można zrobić benzynę syntetyczną za ok 3.50 za litr na stacji lub go zgazować tylko po co? jak zagranica zabrania a rząd się słucha bo musi no to jest jak jest czyli wiadomo fajnie
PRL 2.0 (2022.03.04)
@PRL 2.0 - Żeby nie Unia, twój brat rusek, zastrzelił by Cie już gdzieś w rowie - bo już mu potrzebny nie byłbyś. A Wy PISowskie cwaniaki! Natychmiast zacząć wprowadzać EURO w Polsce!.
Np. (2022.03.04)
@Np. - tak tak to się nazywa polaczkowo, unia zbawca polaków, mój brat rusek co mnie zastrzeli i pisowskie cwaniaki i natychmiast wprowadzić euro w polsce :D przecież wy nie rozumiecie co się wokół was dzieje co za bieda mentalna :D no cóż. .. ..
Prl 2.0+ (2022.03.06)
Powrót do komentarzy