UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Np. - tak tak to się nazywa polaczkowo, unia zbawca polaków, mój brat rusek co mnie zastrzeli i pisowskie cwaniaki i natychmiast wprowadzić euro w polsce :D przecież wy nie rozumiecie co się wokół was dzieje co za bieda mentalna :D no cóż. .. ..
Prl 2.0+