UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pod koniec lat 90 Elbląska firma Halex sprowadzała węgiel ok1,7 miliona ton rocznie i była wielka afera a teraz sprowadzają 10 milionów ton i jest dobrze, dziwny jest ten kraj. .. ..


Anuluj