UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przecież POlacy to przygłupy czego wy nie rozumiecie? opodatkowali węgiel tak że nie opłaca się go kopać na śląsku + regulacje unijne = bardzo drogi węgiel i likwidacja powiązanego przemysłu, opłaca się australi czy rosji bo tam nie ma takich tępych regulacji i takich podatków i węgiel jest tani być może POOOlacy zwolnili ten węgiel z podatków bo. .. mogą, a swojego już nie :D polska to zakład psychiatryczny, po za tym złe elektrownie węglowe to bajka dla frajerów to nie jest 1976 rok gdzie kominy kopcą na czarno bo mogą, teraz jest inna technologia i filtry itd, po za tym z węgla można zrobić benzynę syntetyczną za ok 3.50 za litr na stacji lub go zgazować tylko po co? jak zagranica zabrania a rząd się słucha bo musi no to jest jak jest czyli wiadomo fajnie

PRL 2.0