UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przecież POlacy to przygłupy czego wy nie rozumiecie? opodatkowali węgiel tak że nie opłaca się go kopać na śląsku + regulacje unijne = bardzo drogi węgiel i likwidacja powiązanego przemysłu, opłaca się australi czy rosji bo tam nie ma takich tępych regulacji i takich podatków i węgiel jest tani być może POOOlacy zwolnili ten węgiel z podatków bo. .. mogą, a swojego już nie :D polska to zakład psychiatryczny, po za tym złe elektrownie węglowe to bajka dla frajerów to nie jest 1976 rok gdzie kominy kopcą na czarno bo mogą, teraz jest inna technologia i filtry itd, po za tym z węgla można zrobić benzynę syntetyczną za ok 3.50 za litr na stacji lub go zgazować tylko po co? jak zagranica zabrania a rząd się słucha bo musi no to jest jak jest czyli wiadomo fajnie

PRL 2.0

Anuluj