Wybrany wątek opinii
I jak można traktować wypowiedzi premiera, czyli nic się nie zmienia we wspomaganiu rosyjskiej gospodarki?
Do moderacji
Odpowiedz
44
30
Już wyjaśniam. Chodzi o to, żeby to im było gorzej, a nie nam. To nie oznacza, że nie mają mieć zapłacone za robotę, albo my mamy nie korzystać z ich usług i produktów.
Do moderacji
Odpowiedz
26
5
proponuje przeczytac caly art.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
"nic się nie zmienia we wspomaganiu rosyjskiej gospodarki?"
To wspomaganie rosyjskiej gospodarki to w miarę tani węgiel dla palących w piecach mieszkańców Elbląga i okolic i bardzo poważna część pracy PME Sp. z o. o. No ale na złość Rosji / Wowce Putinowi to jesteśmy gotowi strzelić sobie w stopę a tak sprytnie żeby jeszcze odpadła rzepka kolanowa. ..
Do moderacji
Odpowiedz
17
25
Jak Pinokia, któremu wydawało się, że jest chłopcem a był drewnianym pajacykiem. Jemu wydaje się, że jest wielkim Premierem to nie może nałożyć sankcji na Rosję może. Zatrzymuje tranzyt z Rosji i koniec tematu. Ale sam podpisuje wyrok siebie, wyrok i koniec prądu, koniec światła, i ciepłej wody w naszych domach. .. Ogarniasz. Chce zaprzestać importowi węgla z Rosji i do tego potrzeba mu sankcji i apelu do UE ? No patrzcie go jaki nieudacznik. Bo bez sankcji nie da się tej decyzji podjąć ? To zasłona dymna czy nam się podoba czy nie już Kaczyński w 1 dzień konfliktu ośmieszył się słowami, sankcje, sankcje, solidarność z Ukrainą ale na brak odbioru rosyjskiego gazu, węgla to pozwolić sobie nie możemy.
Do moderacji
Odpowiedz
11
13
Należy powoli wycofywać się ze wszystkiego. Najłatwiej zablokować produkty, które można łatwo zamienić co czynią już sieci handlowe w Polsce. Niestety z dnia na dzień z zakupu węgla, ropy i gazu nie da się zrezygnować. Bo wtedy będziemy głodować i marznąć, a nie agresor.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@zz3@ww45 - Masz samochód to wycofaj się z paliwa i zastąp je bohatersko bimbrem wymieszanym z olejem rzepakowym. .. Nie da się z dnia na dzień zrezygnować z surowców energetycznych. .. ? A Rosja będzie je dostarczała do ostatniego dnia Wowki Putina bo to honorowe ludzie są. .. no i to ruskie przecież. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
A kary za zerwanie kontrakty, TO KTO ZAPŁACI !!! Tylko decyzja całej UE jest potrzebna. To gwarantuje, że nikt się nie odważy dochodzić w Sądach Europejskiej poniesionych strat.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3