89
24.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Polski ład a raczej bezład ch. .. strzelił
autoch (2022.02.25)

info

4  
  7
Specjaliści uspokajają. .. to niby pan "O ""do. .. trypla"jest tym specjalistą?
uw56i (2022.02.25)

info

0  
  0
na rawskiej brak. jest w krzewsku ale po 10 ziko
Ma ryja zawsze dziewica (2022.02.25)
@Yhb - Chyba chciałeś napisać pensje w dół, emerytury w dół, ceny w gorę. ..
Anonimek1 (2022.02.25)
Kto tam jeszcze uzywa papieru toaletowego, tylek nalezy myc woda z mydlem. Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2022.02.25)
@okoniowaty - Po prostu robią nas w konia od zawsze, a odpowiednie urzędy nie reagują np UOKIK. Jakim cudem podwyżki są zaraz po wzroście cen ropy naftowej (mimo paliwa zakupionego w cenie sprzed podwyżki ?)na rynkach światowych ? A jak na rynkach światowych są obniżki to na stacjach najszybciej po tygodniu cena spanie, bo przecież mieli stare zapasy kupione w droższej cenie. Te tłumaczenie jest niezmienne od wielu lat i tak jak piszę żadne urząd nic z tym nie zrobił i nie zrobi. ..
Anonimek1 (2022.02.25)
Uspokój się moi przyjaciele, nikt cię nie skrzywdzi. To jest biznes polityczny, Rosjanie i Polacy, a kilka firm tylko na Ukrainie zarabia teraz wszystkie pieniądze i więcej, których chcą każdego dnia
Staso (2022.02.25)

info

0  
  0
tępe pisioskie kmioty
(2022.02.25)

info

0  
  3
Kierowcy nie panikujcie, a 25.02.2022r, godz. 10:10 brak benzyny 95 na stacjach Orlenu w Elblągu!! ON pewnie też zaraz się skończy. I teraz tak, przez waszą głupotę i panikę paliwa nie zatankują radiowozy służb mundurowych, włącznie z wozami bojowymi Straży Pożarnej. .. Brawo Polska, brawo Elblążanie. .. .
Ploterek (2022.02.25)
Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku że chciałbym aby internet był tak z 10 razy droższy, odsiało by to trochę żulii no i benzyna tak po 10 zł to mniejszy ruch byłby i bez korków. Widzę że nie wszystko jest dla wszystkich.
roladapo15 (2022.02.25)

info

7  
  1