UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okoniowaty - Po prostu robią nas w konia od zawsze, a odpowiednie urzędy nie reagują np UOKIK. Jakim cudem podwyżki są zaraz po wzroście cen ropy naftowej (mimo paliwa zakupionego w cenie sprzed podwyżki ?)na rynkach światowych ? A jak na rynkach światowych są obniżki to na stacjach najszybciej po tygodniu cena spanie, bo przecież mieli stare zapasy kupione w droższej cenie. Te tłumaczenie jest niezmienne od wielu lat i tak jak piszę żadne urząd nic z tym nie zrobił i nie zrobi. ..

Anonimek1