89
24.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@okoniowaty - i tak jest od dawna i też mnie to zawsze zastanawiało
CosTamWiem (2022.02.25)
Rurociąg "Przyjaźń"wciąż działa. I Gaspadin Putin ma wciąż świeżej gotówki. A że posiadacz samochodu do sklepu musi podjechać, a nie podejść, chociaż to jest tylko 300 metrów, to interes się kręci? No, bo co sąsiadka powie? "Oj, coś u was niedobrze? Oszczędzacie?"Ech. .. .
(2022.02.25)
Trudno domagać się normalności od narodu, który wybrał PIS
(2022.02.25)

info

12  
  3
Ruskie trole : Elbląg 1:0
(2022.02.25)

info

3  
  1
Ludzie to jednak stado baranków. Kupcie jeszcze worek 50 kg kaszy i 20 opakowań papieru do d. .. , jak na początku pandemii. Ciekawe, że takie rzeczy tylko w mieście, np. na węzłach na s7 nie było kolejek. Widać najbardziej benzyny brakuje mieszczuchom, przemieszczającym się kilka metrów autkiem i tak bardzo boją się ją stracić. A zrobili dokładnie to, o co chodzi Putinowi.
(2022.02.25)

info

2  
  0
Wieczorem w Elblągu ceny ropy na stacjach osiągnęły poziom 5,71 zł/baryłkę, a benzyny 95-oktanowej
amełykan z dżełsej (2022.02.25)
Przez takich z karnistrami brakuje paliwa na stacjach. .i sieja panikę społeczną. ..
Bez paniki (2022.02.25)

info

2  
  0
Posłuchaj przygłupie. Jak idziesz do sklepu po 2 najtańsze wina bo na nic innego cię niestać to idź z buta ale ja jeżdżę samochodem bo pieszo bym nie doniósł za ciężko bo dużo kupuję.
(2022.02.25)
@Ploterek - Widziałeś kiedyś by radiowóz, karetka czy wóz bojowy był tankowany na zwykłej stacji?? No właśnie. .. służby mają "swoją"stację i nie wiem czy nadal tak nie jest, a było to na ul. Orzeszkowej w dyspozytorni.
okoniowaty (2022.02.25)
Kupuj mniej baranie. .lzej ci będzie
Bez paniki (2022.02.25)