A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@okoniowaty - i tak jest od dawna i też mnie to zawsze zastanawiało
Rurociąg "Przyjaźń"wciąż działa. I Gaspadin Putin ma wciąż świeżej gotówki. A że posiadacz samochodu do sklepu musi podjechać, a nie podejść, chociaż to jest tylko 300 metrów, to interes się kręci? No, bo co sąsiadka powie? "Oj, coś u was niedobrze? Oszczędzacie?"Ech. .. .
Trudno domagać się normalności od narodu, który wybrał PIS
Ruskie trole : Elbląg 1:0
Ludzie to jednak stado baranków. Kupcie jeszcze worek 50 kg kaszy i 20 opakowań papieru do d. .. , jak na początku pandemii.
Ciekawe, że takie rzeczy tylko w mieście, np. na węzłach na s7 nie było kolejek. Widać najbardziej benzyny brakuje mieszczuchom, przemieszczającym się kilka metrów autkiem i tak bardzo boją się ją stracić. A zrobili dokładnie to, o co chodzi Putinowi.
Wieczorem w Elblągu ceny ropy na stacjach osiągnęły poziom 5,71 zł/baryłkę, a benzyny 95-oktanowej
Przez takich z karnistrami brakuje paliwa na stacjach. .i sieja panikę społeczną. ..
Posłuchaj przygłupie. Jak idziesz do sklepu po 2 najtańsze wina bo na nic innego cię niestać to idź z buta ale ja jeżdżę samochodem bo pieszo bym nie doniósł za ciężko bo dużo kupuję.
@Ploterek - Widziałeś kiedyś by radiowóz, karetka czy wóz bojowy był tankowany na zwykłej stacji?? No właśnie. .. służby mają "swoją"stację i nie wiem czy nadal tak nie jest, a było to na ul. Orzeszkowej w dyspozytorni.
Kupuj mniej baranie. .lzej ci będzie