Wybrany wątek opinii

Ktoś wie gdzie jest jeszcze benzyna chociaż 20 litrów kupię
(2022.02.24)
na rawskiej brak. jest w krzewsku ale po 10 ziko
Ma ryja zawsze dziewica (2022.02.25)
@Ma ryja zawsze dziewica - aleś ty głupia, głupi. .. ..
bvbvbvb (2022.02.26)
Powrót do komentarzy