Wybrany wątek opinii
Ktoś wie gdzie jest jeszcze benzyna chociaż 20 litrów kupię
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
na rawskiej brak. jest w krzewsku ale po 10 ziko
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
@Ma ryja zawsze dziewica - aleś ty głupia, głupi. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
1