UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku że chciałbym aby internet był tak z 10 razy droższy, odsiało by to trochę żulii no i benzyna tak po 10 zł to mniejszy ruch byłby i bez korków. Widzę że nie wszystko jest dla wszystkich.
roladapo15