UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak czytam te komentarze i dochodzę do wniosku że chciałbym aby internet był tak z 10 razy droższy, odsiało by to trochę żulii no i benzyna tak po 10 zł to mniejszy ruch byłby i bez korków. Widzę że nie wszystko jest dla wszystkich.

roladapo15

Anuluj