Wybrany wątek opinii

Kierowcy nie panikujcie, a 25.02.2022r, godz. 10:10 brak benzyny 95 na stacjach Orlenu w Elblągu!! ON pewnie też zaraz się skończy. I teraz tak, przez waszą głupotę i panikę paliwa nie zatankują radiowozy służb mundurowych, włącznie z wozami bojowymi Straży Pożarnej. .. Brawo Polska, brawo Elblążanie. .. .
Ploterek (2022.02.25)
@Ploterek - Widziałeś kiedyś by radiowóz, karetka czy wóz bojowy był tankowany na zwykłej stacji?? No właśnie. .. służby mają "swoją"stację i nie wiem czy nadal tak nie jest, a było to na ul. Orzeszkowej w dyspozytorni.
okoniowaty (2022.02.25)
@Ploterek - To jest niemożliwe urodzić się takim pustakiem.
PiesekLeszek (2022.02.25)
@okoniowaty - Ja widziałem. Policja tankuje na Bliskiej Hetmańska przy komendzie
Widz (2022.02.27)
Powrót do komentarzy