Wybrany wątek opinii

Ropy nie zabraknie, ale ile będzie kosztowała?? Ale też uważam, że nie ma co panikować. I jakim cudem, początek agresji na Ukrainę wpłynął na cenę ropy którą stacje miały już w swych zbiornikach?? Bo podnosić cenę, to bardzo szybko reagują stacje benzynowe na sytuację, ale by już opuścić to ta reakcja nie jest taka szybka.
okoniowaty (2022.02.24)
@okoniowaty - To jest właśnie monopol
(2022.02.24)
@okoniowaty - To już jest odwieczne bandyckie prawo korporacji. Pożyczasz na 6% ale wzrost stóp procentowych powoduje, że pożyczone już kwoty oddajesz na 16% np.
(2022.02.25)
@okoniowaty - Po prostu robią nas w konia od zawsze, a odpowiednie urzędy nie reagują np UOKIK. Jakim cudem podwyżki są zaraz po wzroście cen ropy naftowej (mimo paliwa zakupionego w cenie sprzed podwyżki ?)na rynkach światowych ? A jak na rynkach światowych są obniżki to na stacjach najszybciej po tygodniu cena spanie, bo przecież mieli stare zapasy kupione w droższej cenie. Te tłumaczenie jest niezmienne od wielu lat i tak jak piszę żadne urząd nic z tym nie zrobił i nie zrobi. ..
Anonimek1 (2022.02.25)
@okoniowaty - i tak jest od dawna i też mnie to zawsze zastanawiało
CosTamWiem (2022.02.25)
@okoniowaty - Prawda jest taka, że w Działdowie (nasze województwo, granica z mazowszem)są bodajże dwie stacje benzynowe, przez dwa dni paliwa na stacjach nie było, ludzie którzy potrzebują paliwa do pracy, jechali tankować do oddalonej o około 20 km Mławy lub w podobnej odległości trasy S7.Ale to nie jest wynik braku paliwa w kraju, tylko przez lokalny wzrost popytu. Ludzie tankowali po 100 litrów w bańki, mimo, że zużywają naprawdę stosunkowo mało paliwa.
(2022.02.27)
Powrót do komentarzy