A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O 6.30 SHELL ceny ON-5,79,B95 - 5,79
a to wszystko wina tuska, ue i ruskich hakerów.
Proponuję jeszcze dla przezornych zakup na zapas po 10 kilogramów cukru.
@okoniowaty - To już jest odwieczne bandyckie prawo korporacji. Pożyczasz na 6% ale wzrost stóp procentowych powoduje, że pożyczone już kwoty oddajesz na 16% np.
Głupi naród, papier do d.. też niech wykupią.
suweren zawsze gotowy, zatankować i w razie zagrożenia szybko uciekać, nowa klasa średnia według wolnomularza.
Idioci jadą samochodzikami po paliwko. Idioci niech kupia papieru toaletowego tone i makaronu. Durne ludki przez których ceny podnieśli.
paliwa nie zabraknie po 8 zł
Gdyby nie była obniżona akcyza i VAT na paliwo to teraz paliwo byłoby po 8zl. Ale tego wyborcy Pisuaru nie widzą.