89
24.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PiSowski katolikruski troll otrzymał dostep do neta
Ulala (2022.02.25)
O 6.30 SHELL ceny ON-5,79,B95 - 5,79
asas (2022.02.25)

info

3  
  1
a to wszystko wina tuska, ue i ruskich hakerów.
(2022.02.25)

info

4  
  2
Proponuję jeszcze dla przezornych zakup na zapas po 10 kilogramów cukru.
(2022.02.25)

info

9  
  2
@okoniowaty - To już jest odwieczne bandyckie prawo korporacji. Pożyczasz na 6% ale wzrost stóp procentowych powoduje, że pożyczone już kwoty oddajesz na 16% np.
(2022.02.25)
Głupi naród, papier do d.. też niech wykupią.
(2022.02.25)
suweren zawsze gotowy, zatankować i w razie zagrożenia szybko uciekać, nowa klasa średnia według wolnomularza.
(2022.02.25)

info

2  
  1
Idioci jadą samochodzikami po paliwko. Idioci niech kupia papieru toaletowego tone i makaronu. Durne ludki przez których ceny podnieśli.
(2022.02.25)

info

8  
  1
paliwa nie zabraknie po 8 zł
korona (2022.02.25)

info

1  
  1
Gdyby nie była obniżona akcyza i VAT na paliwo to teraz paliwo byłoby po 8zl. Ale tego wyborcy Pisuaru nie widzą.
Adam2002 (2022.02.25)

info

3  
  14