Wybrany wątek opinii

spokojnie kochani rząd megainteligentów od handlu biskupią ziemia wie co robi, Nowy Ład mamy, czyli jest cudownie i wspaniałe, pensje w dół, emerytury w górę, jest ok
Yhb (2022.02.24)
@Yhb - Chyba chciałeś napisać pensje w dół, emerytury w dół, ceny w gorę. ..
Anonimek1 (2022.02.25)
Powrót do komentarzy