UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@LucynaŁupina - Śmiechu warte - i to Ty mówisz o wolnym rynku. Za dużo oglądasz TVP, czy w twojej TV nie mówią o inflacji, o podwyżkach itd
@LucynaŁupina - Śmiechu warte - i to Ty mówisz o wolnym rynku. Za dużo oglądasz TVP, czy w twojej TV nie mówią o inflacji, o podwyżkach itd