UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@LucynaŁupina - Cisza i spokój niekoniecznie. Poza tym zimą ludzie w starszych domach palą różnymi, dziwnymi rzeczami, przez co czasem tam bardzo śmierdzi. Mieszkam w okolicy, to muszę to wąchać.
@LucynaŁupina - Cisza i spokój niekoniecznie. Poza tym zimą ludzie w starszych domach palą różnymi, dziwnymi rzeczami, przez co czasem tam bardzo śmierdzi. Mieszkam w okolicy, to muszę to wąchać.