UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@LucynaŁupina - Cisza i spokój niekoniecznie. Poza tym zimą ludzie w starszych domach palą różnymi, dziwnymi rzeczami, przez co czasem tam bardzo śmierdzi. Mieszkam w okolicy, to muszę to wąchać.


Anuluj