A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Rząd dba . O siebie - Ale zrobiłeś odkrycie, nie tylko z TVN można się dowiedzieć o inwestycjach mieszkaniowych zagranicznych firm.
Nie przesadzaj hałas taki jak wszędzie, mam tam rodzine i jakos nie narzekają
@Qwe - Nie wydaje mi. sie by zagraniczne fundusze czy inni inwestorzy lokowali pieniądze w mieszkania w Elblągu, gdzie możliwości wynajmu są ograniczone. Zagranica wykupuje masowo mieszkania na wynajem w dużych aglomeracjach.
Trzeba by było zmienić nazwę tej ulicy. Okólnik to znaczy ogrodzona część podwórza bądź pastwiska, przeznaczona dla bydła, owiec lub koni
Fakt, fundusze są zainteresowane dużymi miastami, a nie takimi dziurami bez perspektyw jak Elbląg. Mieszkania wcale u nas nie schodzą dobrze. Radzę przejść się pod Regal Park, Na Łęczycką. Ciemno. Kilka świateł. Neonova - mnóstwo ogłoszeń o sprzedaży, a jeszcze kilka innych inwestycji, m. in. na Zatorzu, Dąbrowskiego, Sadowej itd.
Mieszkać tutaj można ale pracować już nie, dziadostwo jak mało gdzie.
Jakoś ten ostródzki deweloper co to buduje osiedla gdzie można widelec podawać z budynku do budynku ma to duże, ,parcie, ,. .. .
I tylko czekać jak się wprowadza i będzie im przeszkadzac smr
Robiłam na ten temat analizy to wiem. Teraz S7 niech będzie ale wcześniej ogromne bezrobocie i wysokie wpływy do budżetu z tytułu podatku od nieruchomości. Zreszta prześwietl sobie wpływy budżetowe to zobaczysz, że brakuje tu logiki. I te bzdury o pracownikach UM, widełki z zarobkami są ogólnie dostępne. To nie są jacyś zamożni ludzie aby mogli aż tyle kupować.