60
15.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Rząd dba . O siebie - Ale zrobiłeś odkrycie, nie tylko z TVN można się dowiedzieć o inwestycjach mieszkaniowych zagranicznych firm.
Qwe (2022.02.15)
Nie przesadzaj hałas taki jak wszędzie, mam tam rodzine i jakos nie narzekają
jotka (2022.02.15)
@Qwe - Nie wydaje mi. sie by zagraniczne fundusze czy inni inwestorzy lokowali pieniądze w mieszkania w Elblągu, gdzie możliwości wynajmu są ograniczone. Zagranica wykupuje masowo mieszkania na wynajem w dużych aglomeracjach.
(2022.02.15)
Trzeba by było zmienić nazwę tej ulicy. Okólnik to znaczy ogrodzona część podwórza bądź pastwiska, przeznaczona dla bydła, owiec lub koni
(2022.02.15)

info

7  
  0
Fakt, fundusze są zainteresowane dużymi miastami, a nie takimi dziurami bez perspektyw jak Elbląg. Mieszkania wcale u nas nie schodzą dobrze. Radzę przejść się pod Regal Park, Na Łęczycką. Ciemno. Kilka świateł. Neonova - mnóstwo ogłoszeń o sprzedaży, a jeszcze kilka innych inwestycji, m. in. na Zatorzu, Dąbrowskiego, Sadowej itd.
ella (2022.02.15)
Mieszkać tutaj można ale pracować już nie, dziadostwo jak mało gdzie.
(2022.02.15)

info

8  
  1
Jakoś ten ostródzki deweloper co to buduje osiedla gdzie można widelec podawać z budynku do budynku ma to duże, ,parcie, ,. .. .
wz (2022.02.15)

info

8  
  0
Myślałem że pisiory już przekroczyły wszystkie granice absurdu. Jednak mają jeszcze rezerwy. pis = propaganda indoktrynowanych szuj
8* (2022.02.15)

info

5  
  13
I tylko czekać jak się wprowadza i będzie im przeszkadzac smr
Ehhh (2022.02.15)

info

2  
  1
Robiłam na ten temat analizy to wiem. Teraz S7 niech będzie ale wcześniej ogromne bezrobocie i wysokie wpływy do budżetu z tytułu podatku od nieruchomości. Zreszta prześwietl sobie wpływy budżetowe to zobaczysz, że brakuje tu logiki. I te bzdury o pracownikach UM, widełki z zarobkami są ogólnie dostępne. To nie są jacyś zamożni ludzie aby mogli aż tyle kupować.
LucynaŁupina (2022.02.15)