UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Robiłam na ten temat analizy to wiem. Teraz S7 niech będzie ale wcześniej ogromne bezrobocie i wysokie wpływy do budżetu z tytułu podatku od nieruchomości. Zreszta prześwietl sobie wpływy budżetowe to zobaczysz, że brakuje tu logiki. I te bzdury o pracownikach UM, widełki z zarobkami są ogólnie dostępne. To nie są jacyś zamożni ludzie aby mogli aż tyle kupować.
LucynaŁupina