UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Robiłam na ten temat analizy to wiem. Teraz S7 niech będzie ale wcześniej ogromne bezrobocie i wysokie wpływy do budżetu z tytułu podatku od nieruchomości. Zreszta prześwietl sobie wpływy budżetowe to zobaczysz, że brakuje tu logiki. I te bzdury o pracownikach UM, widełki z zarobkami są ogólnie dostępne. To nie są jacyś zamożni ludzie aby mogli aż tyle kupować.

LucynaŁupina

Anuluj