UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fakt, fundusze są zainteresowane dużymi miastami, a nie takimi dziurami bez perspektyw jak Elbląg. Mieszkania wcale u nas nie schodzą dobrze. Radzę przejść się pod Regal Park, Na Łęczycką. Ciemno. Kilka świateł. Neonova - mnóstwo ogłoszeń o sprzedaży, a jeszcze kilka innych inwestycji, m. in. na Zatorzu, Dąbrowskiego, Sadowej itd.
ella