UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Qwe - Nie wydaje mi. sie by zagraniczne fundusze czy inni inwestorzy lokowali pieniądze w mieszkania w Elblągu, gdzie możliwości wynajmu są ograniczone. Zagranica wykupuje masowo mieszkania na wynajem w dużych aglomeracjach.