UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś ten ostródzki deweloper co to buduje osiedla gdzie można widelec podawać z budynku do budynku ma to duże, ,parcie, ,. .. .

wz

Anuluj