UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś ten ostródzki deweloper co to buduje osiedla gdzie można widelec podawać z budynku do budynku ma to duże, ,parcie, ,. .. .
wz
Jakoś ten ostródzki deweloper co to buduje osiedla gdzie można widelec podawać z budynku do budynku ma to duże, ,parcie, ,. .. .
wz