60
15.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@LucynaŁupina - To kto kupuje krasnoludki ? Ty i analiza to się kłóci samo z sobą. Mitoman Teofil binarny z kobiecym nickiem. Dramat.
(2022.02.15)
Nareszcie może będzie tam jakiś porządek ! Miasto powinno też wyburzyć te rozwalające się "garaże"i byłoby miejsce na jeszcze jeden blok mieszkalny, albo plac zabaw.
GochaK (2022.02.15)
@LucynaŁupina - Stawki podatku od nieruchomości nie są wysokie, poza tym podatek można opłacać ratalnie więc stać na niego nawet ludzi o niewielkich dochodach. Nie rozumiem jaki to ma związek z zakupem nowych mieszkań, wybacz, ale wypowiedź jest nieco chaotyczne.
(2022.02.15)
Nie chodzi o wysokość podatku ale o liczbę ludzi która ją odprowadza w stosunku do bezrobocia. Rozrysuj to sobie.
LucynaŁupina (2022.02.15)
I co komuszki z UM znów postawicie kolejne zbędne korkujące miasto światła pod dyktando patodeweloperka? Ile miejsc parkingowych tam zapewniliście i czy chociaż 2 razy więcej niż liczba mieszkań?
Upadły Harley (2022.02.15)

info

8  
  1
Odpowiedź jest prosta: Elbląg to kolejna sypialnia trójamiasta p otwarciu s7 oraz rolniki kupują swoim dzieciakom mieszkania za kase z dotacji UE
Upadły Harley (2022.02.15)
Odpowiedź jest prosta: Elbląg to kolejna sypialnia trójmiasta p otwarciu s7 oraz wie(ś)niaki rolniki kupują swoim dzieciakom mieszkania za kase z dotacji UE
(2022.02.15)
Tak jest w tym trochę prawdy, jednak analizując czasy przed S7 dysproporcje była widoczna. Wynik jest taki iż to nie mieszkańcy Elbląga kupują te mieszkania.
LucynaŁupina (2022.02.15)
A co z drogami? Bema i Grunwaldzka zapchani już teraz a co dopiero jak wybudują do końca
Wikiwiki (2022.02.15)

info

6  
  0
Ekobud rządzi w Elblągu. Trochę szkoda, że nie elbląska firma.
(2022.02.15)

info

2  
  2