60
15.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Przezorny - Wystarczy poszukać w Google kto kupuje mieszkania w Polsce. Jak ktoś ogląda tylko tvp to nie dowie się prawdy "Szwedzka firma Heimstaden Bostad kupiła 2500 mieszkań w Polsce od Budimexu Nieruchomości. Za cały pakiet mieszkań na różnym etapie realizacji, Szwedzi zapłacili 1,4 mld zł. "RMF rp money tvn - to też syf dla ciebie?
Rząd dba . O siebie (2022.02.15)
Zagadką jest dla mnie popyt na mieszkania w Elblągu. Miasto nie rozwija się, nieźle płatnych miejsc pracy jest jak na lekarstwo, kredyty są drogie, skąd więc bierze się zainteresowanie mieszkaniem w tym mieście.
(2022.02.15)
Od lat istnieje dysproporcja pomiędzy wysokim bezrobociem a wysokimi wpływami do budżetu miasta z tytułu podatku od nieruchomości. I tak jest to zagadka.
LucynaŁupina (2022.02.15)
@LucynaŁupina - Ty paniusiu SkorupoTeofilu piszesz pierdoły jak zwykle. To misto i UM kupuje sobue te mieszkania? No tak Pisowcy u żłoby i ich rodziny je kupują pod wynajem. Brawo Kaczyński brawo partia.
(2022.02.15)
@Rząd dba . O siebie - łał straszne, fundusz kupił niecały 1% mieszkań z rynku pierwotnego. Na pewno bardzo to wpływa na wysokie ceny. Realnie na wzrosty wpływa inflacja, pośrednicy nieruchomości polityka kraju. 1.inflacja bo wiadomo, każdy kto ma kasę ucieka gdzie może. 2 Pośrednik lepiej jak sprzeda mieszkanie za 400k niż za 200k, on i tak nie ponosi żadnej odpowiedzialności, ani za mieszkanie ani za ewentualną porażkę przy sprzedaży. 3.polityka kraju każdy chyba widzi jaka jest. A tak, większość z tych gówno portali, które wymieniłeś zgadnij!!! ma sponsora który lobbuje za konkretną narracją. Kurtyna. dziękuję
Bańka (2022.02.15)
SKĄD WY BIERZECIE TAKIE GŁUPIE INFORMACJE??? "GUS podał najświeższe dane dotyczące liczby mieszkań w Polsce. Z zestawienia wynika, że w Polsce jest 15 mln lokali według stanu na 2020 rok. W rok przybyło aż 202 tys. MIESZKAŃ"Liczba gosp. domowych w 2019 roku wynosiła 14,8 mln.
Znalezione w sieci (2022.02.15)
A czemu miałoby służyć przyłączenie Gronowa do Elbląga?
Jdc (2022.02.15)
Z Holandii, Niemiec Irlandii, Wlk Brytanii i innych państw do których się wyjeżdża z Elbląga (a właściwie to z całej Polski, w tym z Gdańska i Olsztyna)aby zarobić na mieszkanie i inne potrzeby
Bsp (2022.02.15)
chore ceny mieszkań w gdańsku napędzają ceny w elblągu. teraz po wybudowaniu nowej s7,z ega można dotrzeć do centrum w 40min. tutaj masz mieszkanie nowe za 7tys/m2 a w gdansku 12tys/m2 spora roznica. w dodatku elblag duzo mniej zakorkowany niz trojmiasto
(2022.02.15)

info

8  
  5
@Bsp - Czyli w pewnej mierze pieniądze na zakup mieszkań pochodzą z pracy za granicą. Dobrze, że jest taka opcja, inaczej trudno wyobrazić sobie poziom bezrobocia.
(2022.02.15)