39
15.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A miejsc parkingowych jak nie było tak nie ma. .. żenada projektantów.
aafg (2022.02.15)

info

4  
  4
@RobertKoliński - Przecież to komuniści przez pół wieku okradali robotników już padło tu wcześniej mądre pytanie od kogoś aby wam przypomnieć kto was pognał kto się zbuntował przeciwko "waszej ukochanej"władzy. Robotnicy mieli was dość was i waszego okradania wzięli kije i gnali was tymi kijami a teraz uważasz że wrócicie spowrotem poprzez kłamstwa mataczenia ?
Niszczlewactwo (2022.02.15)
Zbudują drogę i chodniki, znikną miejsca parkingowe. Gdzie mieszkańcy kwartałów okolicznych zaparkują? To dopiero problem będzie. Parkingów nadal brak.
(2022.02.15)

info

6  
  3
Znowu ukradna pokrywy od studzienek pamiętające czasy Schichaua bo jakiś dzban w UM stwierdzi, że są one powojenne. Swoją drogą przy okazji przydałoby się zrobić resztę ulic w mieście po są w bardzo złym stanie.
Opi (2022.02.15)

info

6  
  3
Co by tu jeszcze pasożytniczym roszczeniowcom deweloperskim z publicznego PObudować, towarzysze? Co by tu jeszcze. .. ? [A może jakiś mały spacerniak dla kredytowych niewolników, w ramach cyklicznej akcji: Patodeweloper Twoim Przyjacielem - Budujemy Marzenia?:)] #tePytania, #PolskieObozyMieszkaniowe;
RobertKoliński (2022.02.15)
@RobertKoliński - zamknij to coś, co inni nazywaja twarzą ngosowy nygusie, nie stać cię na nic? to zamieszkaj na działce, dobrze ześ starym wydarł mieszkanie, lewacki nierobie i zmień płytę, bo twoi pryncypałowie w warsiwce neizłe lody kręcą na kasę, tylko o tobie dekluuu zapomnieli, co? jak zawsze zresztą. ..
(2022.02.15)
Waruj, tchórzliwy złodzieju na ratuszowej jałmużnie, boś nie godzien rzemienia u sandałów wiązać, społeczny pasożycie. #KoniecEryDziadocenu
RobertKoliński (2022.02.15)
@RobertKoliński - Strasznie się odpalasz gdy ktoś mówi o pracy. Drażliwy temat?
(2022.02.15)
Czytam te głupoty i nie wierzę. Dlaczego budujący domy ma finansować remonty i budowę miejskich dróg publicznych? Czy S. M. Sielanka finansuje na przykład remonty płk Dąbka albo Gwiezdnej? Jeśli za remont Bednarskiej mają płacić jej mieszkańcy to tylko wówczas gdy stanie się ona ich własnością. A wtedy ustawią sobie bramki i słusznie uczynią niedostępną dla innych wewnętrzną drogą osiedlową.
BEZ ŚCIEM proszę, panie Koli (2022.02.15)
@BEZ ŚCIEM proszę, panie Koli - Na Saperów deweloper bedzie remontował ulicę i nowe skrzyżowanie.
(2022.02.15)