UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytam te głupoty i nie wierzę. Dlaczego budujący domy ma finansować remonty i budowę miejskich dróg publicznych? Czy S. M. Sielanka finansuje na przykład remonty płk Dąbka albo Gwiezdnej? Jeśli za remont Bednarskiej mają płacić jej mieszkańcy to tylko wówczas gdy stanie się ona ich własnością. A wtedy ustawią sobie bramki i słusznie uczynią niedostępną dla innych wewnętrzną drogą osiedlową.
BEZ ŚCIEM proszę, panie Koli