UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu ukradna pokrywy od studzienek pamiętające czasy Schichaua bo jakiś dzban w UM stwierdzi, że są one powojenne. Swoją drogą przy okazji przydałoby się zrobić resztę ulic w mieście po są w bardzo złym stanie.
Opi