UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu ukradna pokrywy od studzienek pamiętające czasy Schichaua bo jakiś dzban w UM stwierdzi, że są one powojenne. Swoją drogą przy okazji przydałoby się zrobić resztę ulic w mieście po są w bardzo złym stanie.

Opi

Anuluj