A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie gadajcie z nieszczęśliwym
Oj strasznie drażliwy a jeszcze popytaj o jego sukcesy to zostaniesz faszystą brunatnych tchórzem itp. Biedny ten Robercik przez chciwych kapitaluchow nie dostał posadki w ratuszu he he
@RobertKoliński - A jak towarzysz dostałby się do ratusza tak jak marzył i nadal marzy to też można będzie wołać do towarzysza "tchórzliwy złodzieju z ratusza "?
@RobertKoliński - Kija to nie żałowali robotnicy gdy was towarzysze grali bo mieli dość waszych pomysłów i waszego terroru zatem towarzyszu na nic wasze ujadanie do koryta nie powrócicie a Ty napewno do ratusza nie wejdziesz. A notabene wy towarzyszu teraz jesteście w pracy tak? I jak na prawdziwego komuniste przystało okradacie tego swojego kapitalistycznego chciwego pracodawcę z czasu pracy który powinniście poświęcić na pracę to siedzicie i piszecie te bzdury przez całe 8 godz czy pracodawcą toleruje takie zachowanie i nadal wam ten chciwy kapitaluch płaci?
@RobertKoliński - "WARUJ"Czy ciebie wychowywał treser cyrkowy ? A może za młodu podrzucili cię jako nie chciane szczenie do schroniska ?
Jaki deweloper ma finansować jaki remont Saperów? Można prosić o szczegóły?
@BEZ ŚCIEM proszę, panie Koli - Heh apartamenty za biliony a obok ulica jak w Bangladeszu. Typowy przykład polskiej arystokracji nowobogackich w maybachach
Dziś poseł Krasulski był w elbląskim Biurze PiS, więc może ważne decyzje inwestycyjne niedługo zapadną
Budowa skończy się za jakieś 2 lata a może więcej,
został jeszcze kwartał do ul Wodnej