A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Okrzei też chce chodnik za darmo
Ok, a dlaczego hurtem nie poleci Wieżowa?
prosze wyremontowac teren przy Galerii El Tam sie toczy zycie turystyczne O Bednarskiej nikt nie wie
A dlaczego WIEZOWĄ najpierw nie wyremontują? Ta ulica szpeci od 30 lat i jest najbardziej zapuszczona na Starym Miescie!
Juch was obchodzi bednarska? awruk buduja mieszkania niech zrobią dojazd do nich
@alex12@ - Ważniejsze są pomniki,
Wróbel żebrak
Miasto remontuja chodniki na starym mieście a cym, ,, baly niszczą to samochodami. Pomimo znaków zakazu parkowania. Gdzie jest straż miejska.