39
15.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Okrzei też chce chodnik za darmo
(2022.02.15)

info

6  
  5
Ok, a dlaczego hurtem nie poleci Wieżowa?
(2022.02.15)

info

17  
  3
prosze wyremontowac teren przy Galerii El Tam sie toczy zycie turystyczne O Bednarskiej nikt nie wie
obserwatorelblaga (2022.02.15)

info

10  
  7
A dlaczego WIEZOWĄ najpierw nie wyremontują? Ta ulica szpeci od 30 lat i jest najbardziej zapuszczona na Starym Miescie!
PYTANIE (2022.02.15)

info

14  
  1
Znowu daremne, władze elbląskiego ratusza utylizują pieniądze POdatników na zachcianki i życzenia pazernego, aspołecznego patodewelopera, który najpierw drogę rozjeździł i dzielnicę ciężarówkami i sprzętem zdewastował, a teraz weź mu ją POdatniku na nowo wybuduj, bo tak sobie chciwe panisko zamarzyło. A gonić to pasożytnicze, żerujące na organizmie społecznym tałatajstwo gdzie pieprz rośnie, ino kija nie żałować! POdobnie jak bumelantów z ratusza, którzy na takie "deale"się godzą. PS. Redakcja mogłaby podawać nazwy firm i nazwiska tych patodeweloperskich szkodników, którzy za zniszczenia infrastruktury miejskiej są odPOwiedzialni - żeby wszyscy wiedzieli których patologicznych chciwców a aspołecznych "przedsiembiorcuf"unikać, bojkotować i szkody ich wyrządzone społeczeństwu swoją neoliberalną chciwością nagłaśniać. #TaxTheRich!
RobertKoliński (2022.02.15)
Juch was obchodzi bednarska? awruk buduja mieszkania niech zrobią dojazd do nich
(2022.02.15)

info

9  
  4
@alex12@ - Ważniejsze są pomniki,
zbychu (2022.02.15)
Cenzura.
RobertKoliński (2022.02.15)
Wróbel żebrak
(2022.02.15)

info

4  
  7
Miasto remontuja chodniki na starym mieście a cym, ,, baly niszczą to samochodami. Pomimo znaków zakazu parkowania. Gdzie jest straż miejska.
(2022.02.15)

info

13  
  1