UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co by tu jeszcze pasożytniczym roszczeniowcom deweloperskim z publicznego PObudować, towarzysze? Co by tu jeszcze. .. ? [A może jakiś mały spacerniak dla kredytowych niewolników, w ramach cyklicznej akcji: Patodeweloper Twoim Przyjacielem - Budujemy Marzenia?:)] #tePytania, #PolskieObozyMieszkaniowe;
RobertKoliński