UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytam te głupoty i nie wierzę. Dlaczego budujący domy ma finansować remonty i budowę miejskich dróg publicznych? Czy S. M. Sielanka finansuje na przykład remonty płk Dąbka albo Gwiezdnej? Jeśli za remont Bednarskiej mają płacić jej mieszkańcy to tylko wówczas gdy stanie się ona ich własnością. A wtedy ustawią sobie bramki i słusznie uczynią niedostępną dla innych wewnętrzną drogą osiedlową.

BEZ ŚCIEM proszę, panie Koli

Anuluj