UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zbudują drogę i chodniki, znikną miejsca parkingowe. Gdzie mieszkańcy kwartałów okolicznych zaparkują? To dopiero problem będzie. Parkingów nadal brak.
Zbudują drogę i chodniki, znikną miejsca parkingowe. Gdzie mieszkańcy kwartałów okolicznych zaparkują? To dopiero problem będzie. Parkingów nadal brak.