UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zbudują drogę i chodniki, znikną miejsca parkingowe. Gdzie mieszkańcy kwartałów okolicznych zaparkują? To dopiero problem będzie. Parkingów nadal brak.


Anuluj