55
14.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@RobertKoliński - Zakompleksiony mały chłopiec z parciem na koryto bez pomysłu na własne życiu pouczający cala Polkę jak mają żyć szczyt hipokryzji lewactwa
(2022.02.14)
@Art:) - Skrzydlate to aluzja do ludzi mieszkających w barakach czy co? Czujesz się od nich lepszy? Nie wiesz co Cię czeka w życiu więc nie bądź taki hop do przodu. Dla braku twojej satysfakcji poinformuję, że nie żyje z mopsu ani alimentów. (ciekawe kto by z tego wyżył). Zawiść przez Ciebie przemawia. To takie prymitywne.
LucynaŁupina (2022.02.14)
@Art:) - A te dotacje też za nasze rozdawnictwo jego mać.
(2022.02.14)
jak tak wam wladza przeszkadza to powinni wam g. .. .. o dac. .. ponoc sami sobie poradzicie hihih
(2022.02.14)

info

5  
  3
Traks. Po co pytasz skoro nikt nie wie o co chodzi w polskim ładzie. Najwidoczniej Ty sam też nie wiesz. ..
(2022.02.14)

info

2  
  0
70 mln na zasypanie połowy basenu wmątowanie kilku sadzawek zjeżdżalni parasolek które będą używane przez 3miesiące w roku, a wylać go betonem naprawić pomosty zalać wodą i ludzie będą się kompać Skąd ta suma urząd morski chce zapłacić 70mln za pogłębienie toru wodnego o wymiarach 5metrów gł 100 metrów sz i 8 km długości I co to za inwestycje strategiczne chyba że pod basenem i stadionem będą wyrzutnie rakiet a tramwaje będą pancerne A gdzie obrotnica dla statków 5metrów gł 180 metrów średnica koszt 25 mln Gdzieś sens gdzie logika
Mariusz 76 (2022.02.14)
@Mariusz 76 - Te sadzawki będą przy CRW dolinka a nie w niecce starego basenu. W starej części baśni wojskowego ma być aquapark a w drugiej części miejsce do pływania na sprzętach. To jednak kolejne inwestycje.
LucynaŁupina (2022.02.15)
Stadion modernizujcie obiecany przygłupy każde nawet male miasteczko ma stadion z prawdziwego zdarzenia a tu drużyna grajaca regularnie w 2 lidze gra na orliku
PO won (2022.02.15)

info

0  
  5
@LucynaŁupina - Z jakich inwestycji "nowego ładu"? Sfinansowanych przez mieszkańców, a więc i dla mieszkańców. A pani dalej "myśli"że pieniądze ma rząd własne?
kjm (2022.02.15)
@TeofilSkorupa - Na te fundusze składają się wszyscy więc żadna łaska na ich dysponowanie przez i dla społeczeństwa.
kij (2022.02.15)