Wybrany wątek opinii

70 mln na zasypanie połowy basenu wmątowanie kilku sadzawek zjeżdżalni parasolek które będą używane przez 3miesiące w roku, a wylać go betonem naprawić pomosty zalać wodą i ludzie będą się kompać Skąd ta suma urząd morski chce zapłacić 70mln za pogłębienie toru wodnego o wymiarach 5metrów gł 100 metrów sz i 8 km długości I co to za inwestycje strategiczne chyba że pod basenem i stadionem będą wyrzutnie rakiet a tramwaje będą pancerne A gdzie obrotnica dla statków 5metrów gł 180 metrów średnica koszt 25 mln Gdzieś sens gdzie logika
Mariusz 76 (2022.02.14)
@Mariusz 76 - Te sadzawki będą przy CRW dolinka a nie w niecce starego basenu. W starej części baśni wojskowego ma być aquapark a w drugiej części miejsce do pływania na sprzętach. To jednak kolejne inwestycje.
LucynaŁupina (2022.02.15)
@Mariusz 76 - Sens i logika zostały WMĄTOWANE w KOMPANIE się ludzi. ..
GłębokaMyśl (2022.02.15)
Powrót do komentarzy