UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mariusz 76 - Te sadzawki będą przy CRW dolinka a nie w niecce starego basenu. W starej części baśni wojskowego ma być aquapark a w drugiej części miejsce do pływania na sprzętach. To jednak kolejne inwestycje.
LucynaŁupina