UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mariusz 76 - Te sadzawki będą przy CRW dolinka a nie w niecce starego basenu. W starej części baśni wojskowego ma być aquapark a w drugiej części miejsce do pływania na sprzętach. To jednak kolejne inwestycje.

LucynaŁupina

Anuluj