Wybrany wątek opinii
Rozumiem, że przeciwnicy Nowego Ładu nie będą korzystać z tych inwestycji. Taką niezłomność sobie chwalę.
Do moderacji
Odpowiedz
33
79
@LucynaŁupina - Pisowcy, czy przeczytaliście już całą ustawę o Nowym Ładzie napisaną w Toruniu przez Waszego wielkiego władcę. Przeczytajcie
Do moderacji
Odpowiedz
43
29
@LucynaŁupina - Pani Lucyno Nie musze korzystać z tego obiektu, ale niech rząd odda moje 10 % wypłaty :)
Do moderacji
Odpowiedz
58
22
@LucynaŁupina - Na prawdę tak to działa? Jeśli nie popieram podnoszenia cen paliwa to nie powinienem jeździć samochodem? Pisowcy z każdym kolejnym rokiem odklejeni od rzeczywistości.
Do moderacji
Odpowiedz
55
18
@LucynaŁupina - W momencie gdy takie pisiory jak ty zaczną utrzymywać kościoły wyłącznie za swoje pieniądze.
Do moderacji
Odpowiedz
43
16
@lopl - Tak to działa. Gdyby więcej osób się zbuntowało cena baryłki by spadła. A tak tylko czcze gadanie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
33
Do moderacji
Odpowiedz
24
13
@LucynaŁupina - Aha. Zbuntujmy się wszyscy i przestańmy korzystać z ropy, szejk się opamięta i cena baryłki spadnie. Przestańmy korzystać z prądu to cena KWH spadnie. .. chyba Tobie na głowę już coś spadło ciężkiego i zostawiło ciężki uszczerbek na zdrowiu.
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
@Taka sytuacja - Robert jak chcesz mnie wyzwać to się nie podpisujesz? Już to ogarnęłam.
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
U Ciebie widzę wszyscy zdrowi. Pogratulować tylko. :)Te chamstwo jest takie słabe.
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
@LucynaŁupina - Raczej klasycznie pierdoły wypisujesz. Ateiści też łożą na kościoły ze swoich podatków a nie korzystają. To i oponenci PiS na kąpielisko z przyjemnością się wybiorą skoro to wszystko publiczne. A Rafik taki poważny polityk, taki duży a taki niemądry, że nie powiedzieć głupi. Nie ogarnął jeszcze, że finansuje to Bruksela i środki są jakby zamrożone.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@Pan M. - tak jak rządy PO moje 10 % i fundusz emerytalny !
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@LucynaŁupina - Święte słowa Pani Lucyno. Jak im nie wstyd najpierw opluwać Prawo i Sprawiedliwość a później jak najgorsi hipokryci nie wstydzą się zebrać u nich o fundusze.
Do moderacji
Odpowiedz
7
19
@Pan M. - My zwykli POLACY nie popaprancy dostaliśmy wiecej, nie mniej
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@TeofilSkorupa - To nie są fundusze PiSu amebo! To sa nasze pieniądze z naszych podatków! PiS ma kasę ze swoich składek i dotacji z budżetu. tylko i wyłącznie! Więc do budy i nie pisz bzdur za swoją burą s złupioną plucyną
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@LucynaŁupina - To ze ty zyjesz z alimentów i mopsu to nie znaczy że my pracujący uczciwie płacący podatki mamy nie korzystać z tego co robi nierząd za NASZE pieniądze! Kulaj beret na skrzydlatą.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@TeofilSkorupa - Zróbcie sobie spotkanie przy zimowym grillu i podyskutujcie, może będą jakieś konkluzje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Art:) - Skrzydlate to aluzja do ludzi mieszkających w barakach czy co? Czujesz się od nich lepszy? Nie wiesz co Cię czeka w życiu więc nie bądź taki hop do przodu. Dla braku twojej satysfakcji poinformuję, że nie żyje z mopsu ani alimentów. (ciekawe kto by z tego wyżył). Zawiść przez Ciebie przemawia. To takie prymitywne.
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Art:) - A te dotacje też za nasze rozdawnictwo jego mać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@LucynaŁupina - Z jakich inwestycji "nowego ładu"? Sfinansowanych przez mieszkańców, a więc i dla mieszkańców. A pani dalej "myśli"że pieniądze ma rząd własne?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@TeofilSkorupa - Na te fundusze składają się wszyscy więc żadna łaska na ich dysponowanie przez i dla społeczeństwa.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@LucynaŁupina - tak samo jak oszołomy nie korztstają z dotacji unijnych
Do moderacji
Odpowiedz
1
0