UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

70 mln na zasypanie połowy basenu wmątowanie kilku sadzawek zjeżdżalni parasolek które będą używane przez 3miesiące w roku, a wylać go betonem naprawić pomosty zalać wodą i ludzie będą się kompać Skąd ta suma urząd morski chce zapłacić 70mln za pogłębienie toru wodnego o wymiarach 5metrów gł 100 metrów sz i 8 km długości I co to za inwestycje strategiczne chyba że pod basenem i stadionem będą wyrzutnie rakiet a tramwaje będą pancerne A gdzie obrotnica dla statków 5metrów gł 180 metrów średnica koszt 25 mln Gdzieś sens gdzie logika

Mariusz 76

Anuluj