UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stadion modernizujcie obiecany przygłupy każde nawet male miasteczko ma stadion z prawdziwego zdarzenia a tu drużyna grajaca regularnie w 2 lidze gra na orliku

PO won

Anuluj