55
14.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Co dla Elbląga z Polskiego Ładu?"Satysfakcja, że jest się uczciwym podatnikiem płacącym WYSOKIE PODATKI. Całkowicie bezużyteczny kaczy dół, dzięki któremu można snuć mrzonki o wolskiej Chorwacji i wolskim kanale sułeskim oraz największym porcie nad Bałtykiem, który jest parkingiem dla TiRów i nic tego nie zmieni. .. zwłaszcza dzisiaj w obliczu konfliktu Europy z Rosją. ..
GłębokaMyśl (2022.02.15)

info

3  
  1
@Mariusz 76 - Sens i logika zostały WMĄTOWANE w KOMPANIE się ludzi. ..
GłębokaMyśl (2022.02.15)
@LucynaŁupina - tak samo jak oszołomy nie korztstają z dotacji unijnych
spx (2022.02.15)
@System - I tak nie wygracie POpaprańcy.
(2022.02.16)
Dostaniemy wielkie .
098 (2022.02.16)

info

0  
  0