A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"Co dla Elbląga z Polskiego Ładu?"Satysfakcja, że jest się uczciwym podatnikiem płacącym WYSOKIE PODATKI. Całkowicie bezużyteczny kaczy dół, dzięki któremu można snuć mrzonki o wolskiej Chorwacji i wolskim kanale sułeskim oraz największym porcie nad Bałtykiem, który jest parkingiem dla TiRów i nic tego nie zmieni. .. zwłaszcza dzisiaj w obliczu konfliktu Europy z Rosją. ..
@Mariusz 76 - Sens i logika zostały WMĄTOWANE w KOMPANIE się ludzi. ..
@LucynaŁupina - tak samo jak oszołomy nie korztstają z dotacji unijnych
@System - I tak nie wygracie POpaprańcy.
Dostaniemy wielkie .