A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dwa razy i gó. .. .. o do łapy.
@Pan M. - My zwykli POLACY nie popaprancy dostaliśmy wiecej, nie mniej
@TeofilSkorupa - To nie są fundusze PiSu amebo! To sa nasze pieniądze z naszych podatków! PiS ma kasę ze swoich składek i dotacji z budżetu. tylko i wyłącznie! Więc do budy i nie pisz bzdur za swoją burą s złupioną plucyną
@LucynaŁupina - To ze ty zyjesz z alimentów i mopsu to nie znaczy że my pracujący uczciwie płacący podatki mamy nie korzystać z tego co robi nierząd za NASZE pieniądze! Kulaj beret na skrzydlatą.
pis okrada Polaków polskim wałem
@TeofilSkorupa - Zróbcie sobie spotkanie przy zimowym grillu i podyskutujcie, może będą jakieś konkluzje.
Stadion na Agrykola modernizować. Toż to wstyd mieć coś takiego panie Prezydencie. !
@RobertKoliński - "Robimy wszystko"kto co robi co Ty zakompleksiony chłopczyku możesz zrobić? Cokolwiek kiedykolwiek co zrobiłeś od siebie oprócz ciągłego tu lansowania się wychwalanie swojej wątpliwej wiedzy? Mieliście swój czas i co zrobiliście z Polską ? Zostaliście pognani przez Polaków za lata zniewolenia myślisz że tego już nikt nie pamięta?
Do, ,system, ,, wlasnie twoj ukochany Donio zapierdziela wozkiem zwanym, ,Paleciak, ,z paleta (EURO)!!! znalazl je wlasnie w Zakopanem!!! on ci pomoze, tak jak pomogl wyplacic ludzi pracy pieniazki z OFE ?!
@RobertKoliński - A może przypomnieć Ci kto was odsunął od władzy kto was pognał i dlaczego? Te wasze pomysły niszczyły kraj przez ponad 50 lat.