UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
70 mln na zasypanie połowy basenu wmątowanie kilku sadzawek zjeżdżalni parasolek które będą używane przez 3miesiące w roku, a wylać go betonem naprawić pomosty zalać wodą i ludzie będą się kompać Skąd ta suma urząd morski chce zapłacić 70mln za pogłębienie toru wodnego o wymiarach 5metrów gł 100 metrów sz i 8 km długości I co to za inwestycje strategiczne chyba że pod basenem i stadionem będą wyrzutnie rakiet a tramwaje będą pancerne A gdzie obrotnica dla statków 5metrów gł 180 metrów średnica koszt 25 mln Gdzieś sens gdzie logika
Mariusz 76