A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@TeofilSkorupa - śruba skończ w końcu ten pijacki bełkot
@RobertKoliński - Panie Koliński, dobrze się pan czuje? Widać że potrzebny panu specjalista.
A to dlatego od miesiąca czasu są tam znaki o pracach drogowych i ograniczenie prędkości do 30km/h i nic się tam nie dzieje.
Czyli jeszcze jakiś rok czasu będą te znaki, aby policja mogła zarobić i tłumaczyć, że te znaki są po to, bo tam będą w przyszłości prowadzone prace drogowe.
@RobertKoliński - Towarzyszu a może porozmawiamy o tym jak Twoi towarzysze kilkumiesięczne dzieci wraz z starymi z chorowanymi ludźmi do towarowych wagonów i tygodniami wieźli na sybir bez ogrzewania w warunkach w których się nawet zwierzęt nie godzi przewozić? A tam ma miejscu kilkuletnie dzieci aby "przeżyć "musieli pracować po 12 godz dziennie. Wypowiesz się na ten temat tylko proszę zachować kulturę osobistą w wypowiedzi
@Bsp - Tu nie specjalista ale niezależny prokurator jest potrzebny kto i gdzie mordował na granicy? Czy nie ma już służb aby zajęły się takimi osobnikami pojawiającymi Wojsko Polskie?
Powinien powstać most już z 4 pasami!!!
@RobertKoliński - Gdzie cię pomówilem ? Zapytałem tylko o Twoją opinie na temat zesłania Polaków na Sybir to tylko Ty ubliżasz wyzywasz na każdym kroku bojąc się dyskusji na poziomie
Stare miasto dla pieszych, wyrzucić samochody!