Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
12
43
@RobertKoliński - Choć raz może Pan wytłumaczyć wszystkim ale logicznie co ten komentarz ma wspólnego z artykułem? Czy po prostu wstał Pan przetarł zapijaczone oczęta i napisał cokolwiek aby przypomnieć o sobie?
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
@RobertKoliński - Jak zwykle zniżył się żeś "pan"tą odpowiedzią do swojego poziomu rynsztoku jeśli w partii Razem każdy jego członek ma tyle kultury co Pan to gratuluję mam nadzieję że najbliższych wyborach nie osiągnięcie 2%
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@RobertKoliński - Bo jedni bede mieli tożsamośc, a drudzy raczej nie? Bo ola boga dokumentów ni mam? Może dlatego - weryfikacja.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@RobertKoliński - Panie Koliński, dobrze się pan czuje? Widać że potrzebny panu specjalista.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@RobertKoliński - Towarzyszu a może porozmawiamy o tym jak Twoi towarzysze kilkumiesięczne dzieci wraz z starymi z chorowanymi ludźmi do towarowych wagonów i tygodniami wieźli na sybir bez ogrzewania w warunkach w których się nawet zwierzęt nie godzi przewozić? A tam ma miejscu kilkuletnie dzieci aby "przeżyć "musieli pracować po 12 godz dziennie. Wypowiesz się na ten temat tylko proszę zachować kulturę osobistą w wypowiedzi
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Bsp - Tu nie specjalista ale niezależny prokurator jest potrzebny kto i gdzie mordował na granicy? Czy nie ma już służb aby zajęły się takimi osobnikami pojawiającymi Wojsko Polskie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - Gdzie cię pomówilem ? Zapytałem tylko o Twoją opinie na temat zesłania Polaków na Sybir to tylko Ty ubliżasz wyzywasz na każdym kroku bojąc się dyskusji na poziomie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@RobertKoliński - I nie pisz mi o honorze człowieku bez przyszłości i sukcesów nie pogrążaj się brak argumentów nie zastąpi chamstwo i prostatctwo
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@RobertKoliński - POwiem tylko, smutne
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@RobertKoliński - Towarzyszu bądź pewny że przyjdzie czas że albo sam uciekniesz z miasta albo cię wywiozą na taczce gnoju za te bluzgi na wszystkich
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@RobertKoliński - Ciebie też nikt nie lubi
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Niszczlewactwo - "Pokazujesz prawdziwe oblicze lewicy"Pan Koliński nie pokazuje oblicza lewicy a jedynie swoje własne, które stara się upudrować z pomocą lewicy, by miało szansę wyglądać na cywilizowane. .. Niestety nie odnosi w tym dziele sukcesów ponieważ jest zwykłym nieudacznikiem o bardzo wysokim mniemaniu o sobie, które zaburza jego możliwości realnej oceny, właściwie, każdej sytuacji. Oto wielka tajemnica Roberta Kolińskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@RobertKoliński - Mama pytała o ciebie. Leki czas łyknąć.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Do moderacji
Odpowiedz
0
0